Logo: BIP

Kalendarz wydarzeńAktualności

Piknik Rodzinny na terenie Przedszkola Samorządowego w Bojadłach.

21.06.2022 r. na terenie Przedszkola Samorządowego w Bojadłach odbył się Piknik Rodzinny. Zorganizowana impreza była jednym z punktów projektu pn. „Byłem, jestem, będę PRZEDSZKOLAKIEM” realizowanego przez grupę nieformalną działającą pod nazwą Zgrana Paczka Bojadelskiego Przedszkolaczka, którą tworzą rodzice dzieci oraz przyjaciele przedszkola.

Wniosek złożony przez grupę zakwalifikował się do otrzymania grantu w wysokości 6.000,00 zł w konkursie „NOWEFIO – lubuskie lokalnie” organizowanego przez Stowarzyszenie LGD Między Odrą a Bobrem oraz Fundację Rozwoju Holistycznego (https://lubuskielokalnie.fam.org.pl/)

Wydarzenie miało na celu integrację rodzin dzieci uczęszczających do placówki po czasie covidowej izolacji, integrację z obywatelami Ukrainy, którzy znaleźli schronienie na terenie Bojadeł a ich dzieci uczęszczają do lokalnego przedszkola oraz zwieńczenie 3-letniej intensywnej społecznej pracy Przedszkolnej Rady Rodziców, której efektem będzie doposażenie placu zabaw w nowe urządzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją wydarzenia.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

24Galeria zdjęć: Piknik w Przedszkolu 2022

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją