Logo: BIP

Kalendarz wydarzeńKonsultacje społeczne

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia planu ogólnego gminy

Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Terytorialnego partnerstwa gmin “Razem dla wspólnego rozwoju”

Samorządy skupione w porozumieniu międzygminnym: Trzciel, Pszczew, Przytoczna, Szczaniec, Zbąszynek, Babimost, Kargowa, Trzebiechów, Bojadła „Razem dla wspólnego rozwoju zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu  konsultacyjnym  projektu strategii partnerstwa, które odbędą się 28.06.2024 r. o godzinie 12.00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Trzcielu.

Ogłoszenie o publicznych konsultacjach programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Bojadła w 2024 r.

Sprawozdanie z konsultacji przeprowadzonych w sprawie „Programu Współpracy Gminy Bojadła z organizacjami pozarządowymi na rok 2024”

Konsultacje projektu programu współpracy gminy Bojadła w 2024 roku z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Protokół z konsultacji społecznych odnośnie zmiany rodzaju miejscowości

Wójt Gminy Zabór zaprasza do konsultacji dotyczących projektu Strategii Rozwoju Gminy Zabór na lata 2023-2031.

Ogłoszenie o publicznych konsultacjach programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Bojadła w 2023 r.

Konsultacje projektu programu współpracy Gminy Bojadła w 2023 roku z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy.

DIALOG SPOŁECZNY W SPRAWIE USTALENIA OBSZARU LASÓW O ZWIĘKSZONEJ FUNKCJI SPOŁECZNEJ

1 2