Kalendarz wydarzeńAktualności

Pasowanie na ucznia

  • 22-10-2021
Nadchodzi taki czas w życiu każdego dziecka, kiedy rozpoczyna edukację szkolną.To wielki krok dla jego rozwoju i przyszłości.
14 października 2021r. w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bojadłach oraz Szkole Podstawowej w Klenicy odbyły się wspaniałe uroczystości – ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych na które został zaproszony Wójt Gminy  Krzysztof Gola. Odświętnie ubrani pierwszoklasiści z radością w sercach i z przejęciem zaprezentowali przygotowane, pod okiem swoich nauczycielek wierszyki, zaśpiewali piosenki i zatańczyli - zasługując na  podziw i rzęsiste oklaski.
Po prezentacji uczniów nastąpiła ceremonia ślubowania uczniów i pasowania wielkim ołówkiem, którego dokonała p. Dyrektor Marta Piotrowska w Bojadłach oraz p. Dyrektor Marcin Cieślik w Klenicy. Uczestniczący w uroczystości p. Wójt Krzysztof  Gola skierował do dzieci słowa uznania oraz życzył im, aby nauka była dla nich wspaniałą przygodą. Pierwszaki otrzymały od Pana Wójta pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Prezenty dla dzieci wręczyli również Rodzice. 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

7Galeria zdjęć: Pasowanie uczniów 2021

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją